OpenID Connect (8.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Name
sq: Emri

en: Picture
sq: Fotografia

en: Locale
sq: Gjuha

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Other
sq: Tjetër

en: Profile
sq: Profili

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.

en: Above
sq: Sipër

en: About
sq: Informacione
