OpenID Connect (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Name
is: Nafn

en: Picture
is: Mynd

en: Email
is: Netfang

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Address
is: Heimilisfang

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Hidden
is: Falið

en: Website
is: Vefsíða

en: The username %name has not been activated or is blocked.
is: Notendanafnið %name hefur ekki verið virkjað eða er útilokað.

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Family name
is: Fjölskyldunafn

en: About
is: Um
