OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Name
ka: სახელი

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Above
ka: ზემოთ
