OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Website
ug: تور بەت

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
