OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Address
hr: Adresa

en: Profile
hr: Profil

en: Full name
hr: Puno ime

en: Hidden
hr: Skriveno

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Above
hr: Iznad
