OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Name
ku: ناو

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Locale
ku: شوێن

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Above
ku: سەرەوە
