OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Name
bs: Ime

en: Picture
bs: Slika

en: Locale
bs: Lokal

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Address
bs: Adresa

en: Profile
bs: Profil

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Above
bs: Iznad
