OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Name
cs: Jméno

en: Picture
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Address
cs: Adresa

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Profile
cs: Profil

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Hidden
cs: Skryté

en: Replace
cs: Nahradit

en: Website
cs: Webová stránka

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: Above
cs: Nad

en: About
cs: Popis

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Below
cs: Pod

en: Uses
cs: Použití
