OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Name
is: Navn

en: Picture
is: Mynd

en: Locale
is: Heimasíðumál

en: Time zone
is: Tíðarøki

en: Profile
is: Vangamynd

en: Hidden
is: Krógvað

en: The username %name has not been activated or is blocked.
is: Brúkaranavnið %name er ikki virkið ella sperrað.

en: About
is: Um
