OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Picture
pl: Obraz

en: Locale
pl: Język

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Address
pl: Adres

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Profile
pl: Profil

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Gender
pl: Płeć

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Replace
pl: Zamień

en: Website
pl: Strona WWW

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: Above
pl: Ponad polem

en: About
pl: O stronie

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Below
pl: Poniżej

en: Uses
pl: Używa

en: Middle name(s)
pl: Drugie imię (imiona)
