OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Name
vi: Tên

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Locale
vi: Bản địa

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Nickname
vi: Tên hiệu

en: Gender
vi: Giới tính

en: Birthday
vi: Ngày sinh

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Replace
vi: Thay thế

en: Generic
vi: Chung

en: The username %name has not been activated or is blocked.
vi: Tên đăng nhập %name chưa được kích hoạt hoặc đang bị phong tỏa.

en: Above
vi: Bên trên

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Unknown error.
vi: Lỗi không rõ.
