OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: User profile
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
