OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Settings
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Expires
da: Udløber

en: User profile
da: Brugerprofil

en: Machine Name
da: Maskinnavn
