OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Settings
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Expires
es: Expira

en: Generic
es: Generico

en: User profile
es: Perfil de usuario

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
