OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Settings
et: Seaded

en: Other
et: Muu

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: Machine Name
et: Masinnimi
