OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Other
fa: ساير

en: Google
fa: گوگل

en: User profile
fa: پروفایل کاربر
