OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Settings
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Expires
hr: Ističe

en: User profile
hr: Profil korisnika
