OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Generic
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ
