OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Settings
oc: Paramètres

en: Other
oc: Autre

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
