OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Settings
gl: Axustes

en: Other
gl: Outro

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
