OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Expires
nl: Vervalt

en: Generic
nl: Generiek

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Authorization Code
nl: Authorizatiecode
