OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Settings
fr: Paramètres

en: Other
fr: Autre

en: Expires
fr: Expire

en: Generic
fr: Générique

en: User profile
fr: Profil utilisateur

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Linkedin
fr: LinkedIn
