OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Settings
hu: Beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: Expires
hu: Lejár

en: Generic
hu: Általános

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
