OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Settings
id: Pengaturan

en: Other
id: Lainnya

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Generic
id: Umum

en: User profile
id: Profil anggota

en: Machine Name
id: Nama Mesin
