OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Settings
no: Innstillinger

en: Other
no: Annet

en: Expires
no: Utløper

en: Machine Name
no: Maskinlesbart navn
