OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Settings
ro: Setări

en: Other
ro: Altele

en: Expires
ro: Expiră la

en: User profile
ro: Profil utilizator

en: Machine Name
ro: Nume mașină
