OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Expires
sk: Vyprší

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Machine Name
sk: Strojový názov
