OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Settings
sv: Inställningar

en: Other
sv: Övriga

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: User profile
sv: Användarprofil

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
