OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Other
tr: Diğer

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: User profile
tr: Kullanıcı profili

en: Machine Name
tr: Makine Adı
