OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Other
uk: Інше

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Generic
uk: Загальне

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
