Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Filter
gl: Filtro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
