Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Filter
hu: Szűrő

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Facets
hu: Finomítók

en: Enabled facets
hu: Engedélyezett finomítók

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Zoom level
hu: Nagyítás mértéke

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
