Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Node ID
id: ID Node

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: View
id: Lihat

en: Display
id: Tampilan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
