Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Display
ka: ჩვენება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
