Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
