Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ
