Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
