Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
