Openlayers 6 (6.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Node ID
bs: Nod ID

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
