Openlayers 6 (6.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
