Openlayers 6 (6.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
