Openlayers 6 (6.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
