Openlayers 6 (6.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
