Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Links
fa: پیوندها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Filter
fa: فیلتر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
