Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Links
it: Collegamenti

en: Reset
it: Ripristina

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Default
it: Predefinito

en: Icon
it: Icona

en: View
it: Visualizza

en: Display
it: Visualizzazione

en: Filter
it: Filtra

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: REST export
it: Esportazione REST
