Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Links
ja: リンク

en: Reset
ja: リセット

en: Node ID
ja: ノードID

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: View
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Filter
ja: フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Zoom
ja: ズーム

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: REST export
ja: REST エクスポート
