Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: Filter
oc: Filtrar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Sort by
oc: Triar per

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
