Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Filter
ro: Filtru

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: REST export
ro: Export REST
