Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по
