Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
